Baumüller BGS3G-35-20-B-002 Industrial Control Module
Type:Industrial Drive System
Model:BGS3G-35-20-B-002
Manufacturer:Baumüller
Rated Power Output:20 kW
Voltage Range:380-480 V
Frequency Range:0-60 Hz
Protection Class:IP65
Weight:45 kg
Dimensions (WxHxD):400mm x 600mm x 300mm